Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kenwood

    veterán

    válasz nihill #51 üzenetére

    Nem,ez nem igy mukodik.
    Van mondjuk ezer token a piacon, darabja egy dollar.
    Neked van 10 darabod,10 dollar ertekben.
    Beraksz 11 dollarra egy sell ordert,es varod, hogy megvegyek.
    Valaki csinal egy uj Binance walletet, beutal 11 dollart,es megveszi toled.
    Te nyertel 1 dollart,es amig o azt nem adja el olcsobban,addig nem veszitett senki penzt.
    Ilyenkor igazabol a teljes market cap 1100 dollarra emelkedik.
    Amig nincs 11 dollar alatt eladas,addig az osszes befekteto gazdagodott, senki nem lett szegenyebb.

    [ Szerkesztve ]

    Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

  • kenwood

    veterán

    válasz nihill #54 üzenetére

    A BTC az egyetlen jelentos coin,ami meg banyaszhato. A banyaszatnak nincs igazan koze meg BTC arahoz sem,a maradek 99% coin meg eleve Proof of Stake rendszeru,nem is banyaszhato.
    A banyaszatnak a BTC eseteben nem ertekteremto funkcioja van, hanem biztonsagi. Ameddig ilyen brutalis mennyisegu hardver es aram szukseges a halozat mukodtetesehez, addig szinte teljesen kizarhato, hogy egy kezbe kerul a banyasz-kapacitas 51 szazaleka,amivel megszunne az egyetlen valodi erteke,a decentralizaltsag.

    Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

  • kenwood

    veterán

    válasz nihill #57 üzenetére

    A BTC-nek most inkabb olyan funkcioja van,mint a gyemantnak, a 4.5 millios Nike ciponek, vagy a 38 millio dollaros Ferrari 250GTO-nak. Limitalt a mennyisege. Valoban a kismillio altcoin moge nehez valos igenyeket rakni,de azert nekem nemreg jol jott a Binance. Haver nyaralt, kicsit tullepte a keretet. Utaltam neki parszaz dollarnyi BUSD-t, a muterja pedig kifizette cashben. Ott volt azonnalThaifoldon, tranzkacios dij nelkul. Par eve a szallast fizettuk magyar szamlarol utalassal,ugyanebbe az orszagba, szallasra. Forint es euro alapon lehetett inditani a tranzakciot, a bank weblapja nem igazan kozolte,mi a kulonbseg a ketto kozott. Forintban inditottam el. 1 het utan mar gyanus volt, hogy meg mindig nem erkezett meg. A bankom csak annyit tudott mondani, hogy naluk mar nincs a penz, meg azt sem sikerult 2 het alatt kideriteni, hogy a nemzetkozi kozvetito OTP-nel,vagy mar kulfoldon van.
    Vegul ket het utan visszajott a penz,minusz 4500 forint. A fogado fel bankja nem kezel forintot, utkozben senki nem valtotta at, igy ment egy kort,majd visszajott a penz kicsit megcsapolva. Panaszt tettem,elutasitottak.
    Ennyi tajekoztatast kapsz mielott kivalasztod,miben kuldod (Thai Baht nem valaszthato, csak 8-10 masik deviza)

    Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

  • kenwood

    veterán

    válasz Rxanboy #61 üzenetére

    Pontosan,ez a lenyeg.
    A Cexeket mindenkepp kontrollalni kellene.
    Ha a Binance lehal,es nem ferek hozza a BUSD-hoz,vagy BNB-hez, mar ott is megelozheto buncselekmeny tortent. Ha a teljes wallettem elerhetetlenne valik,tehat eltozsdeztek azt a penzt, amit en nem adtam oda nekik,nem kaptam ra kamatot sem, akkor viszont olyan dolog tortent,ami mar ma is megelozheto lenne,ha a megfelelo szervek vegeznek a munkajukat.
    Nem artana egy hatosag, aki nem a bankrendszerek/kormanyok erdekeit nezve a crypto ellen harcol,hanem a blockchaineket a balnak tranzakciot elemezve a kulonbozo csalasokat,manipulaciokat tudja megelozni,megakadalyozni.

    Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

Új hozzászólás Aktív témák