Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nihill

    őstag

    válasz kenwood #53 üzenetére

    Köszi a magyarázatot, matematikailag egyetértek, de látok mögötte egy problémát:
    Mi van azzal hogy a bányászgépeket fiatból kell megvenni?
    A bányászás országnyi villanyszámláját fiatból kell fizetni?
    Ez a fiat honnan van elvéve?
    A Binance meg minden egyéb kriptós cég működési költsége is fiatban keletkezik.
    stb stb kb bármerre indulunk mindennek fiat a vége, csakhát pont az nem keletkezik a bányászással, azt be kell rakni, folyamatosan.

    Szóval amit én gondolok a rendszerről:
    Te kibányászol 10 tokent, én megveszem tőled sok pénzért, Te abból kifizeted a villanyszámládat, elmész nyaralni, berendeled a lambót. Én meg vagy találok egy madarat coin vásárlót, akinek tovább tudom adni ezeket a tokeneket mert nagyon hasznosak ám #ezajövő stb, vagy elfogadom hogy a tokenjeim mögötti fiat az már az EONnál van, meg a nyaralásodban, meg a lambódban, de hogy azt én kivenni már nem tudom a rendszerből új belépők nélkül, az is biztos.

    Ennek az egésznek akkor lenne értelme, ha az a felsőbb rendű cél amit sokan a coinok mögé akarnak látni hogy majd valós értelmet ad nekik, végre nem csak elméletben létezne, mert a költségek amit erre fordítunk viszont nagyon is valóságosak.
    Én ezért nem hiszek benne.

Új hozzászólás Aktív témák