Új hozzászólás Aktív témák

  • Isual

    veterán

    válasz Grave_444 #97006 üzenetére

    Nem nagy a különbség, de észrevehető. Főleg, hogy a házamban a tápventi volt/van a fülemhez a legközelebb, míg a házventi a legtávolabb, így jobban hallottam a tápot, mint az SW2-t. De mondom, nem oktávnyi a különbség, de igen, észre lehet venni, ha fülel az ember. :)

    Azért a tied sem egy hangorkán, főleg ha ki van lőve a házventi, kb ott vagy, ahol én. ;)

    (#97008) icecave: Ez 480W-ig kussolni fog! :K

    Játék alatt egyértelműen a VGA. Bár ilyenkor bekapcsol mellette a CPU cooler is, de az csak olyan 4-6-700 rpm-re pörög fel, ami hallhatatlan, s szintén mivel a házamban a VGA van legfelül, az hallatszik leginkább játékok alatt. A tápventi nem is tudom esetemben felpörög-e még játékok során is, hiszen ~250W-ig elvileg passzív üzemű ez a Corsair. Egyébként meg tesztek alapján ~480W-ig mindössze 580-600rpm-mel forog a táp ventije, szóval addig az is irtó halk. Abszolút elégedett vagyok így a rendszeremmel, ami a hangot illeti... csak az a fránya HDD, de amíg nem lesznek terrás SSD-k, addig marad, de így is amit lehet külső vinyón tárolok.

    [ Szerkesztve ]

    Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

Új hozzászólás Aktív témák