Új hozzászólás Aktív témák

  • jacekLFS

    tag

    Kedves segítőkész kollégák.

    Tegnap megvettem az antech 550 Tp-550c típusú tápegységet amit pár commentváltás után nagy nehezen de erre esett a válassztás. A táp tökéletes, hatékony extracsendes, és rettentően hűvös. Külső lézeres hőmérővel 19C-t mértem a tápház oldalán. Max terhelés mellett (már amit a konfigom tud) is teljesen csendben és ugyan olyan hűvösen végzi a dolgát, kábelei hosszúak, bár az elején a 24 tűs nekem rövidnek tűnt, aztán amint a helyére került már nem is volt olyan rövid. 8tűs cpu tökléletes hosszúság, magasabb alsó tápos konfigokban is elér a helyére szépen. A sata illetve molex csatlakozók között megfelelő távolság van így kényelmesen, különösebb hajlítgatás és erőkifejtés nélkül be lehet dugdosni őket az egymás alatt lévő hdd/ssd-k be. Harisnyázás 5* kábelhosszok 5* minőség 5*. ár 5* 23.500ft ért sikerült hozzájutnom újonnan bontatlanul, szerintem ezért az árért ilyen minőséget kevés gyártó tud készíteni. Bárkinek szívesen ajánlom aki 550w körüli tápban gondolkodik.

    Bocsánat az offért, de sokaknak hasznos lehet :C :R

    Üdv

    [ Szerkesztve ]

    Ha már kaptál egy privát üzenetet, illik rá válaszolni, pénzbe az még nem kerül!(inteligencia viszont szükséges hozzá)

Új hozzászólás Aktív témák