Új hozzászólás Aktív témák

  • Petike168

    aktív tag

    Sziasztok!

    Nem egészen témába vágó lesz a kérdésem(bocsi), de mivel elsősorban a tápomat érinti, itt úgy érzem jobb eséllyel találok válaszra. A helyzet a következő: Első jelek közt volt, hogy a gép nem mindig indult el(semmi nem pörgött fel, nem indult egyáltalán), ilyenkor vártam 1-2 percet és minden probléma nélkül indult(indulás után soha nem fagyott, napokig ment teljesen terhelve, minden probléma nélkül). Most viszont eljutottam oda hogy egyáltalán nem indul el(az alaplapi led világít, tehát valami áramot biztos kap). Másik gépbe átrakva is ugyanez a helyzet. Azonban!Ha a tápot hátul kikapcsolom, akkor érdekes módon be lehet kapcsolni(csak 1-2 secre pörög fel minden, aztán kikapcsol, gondolom ami kondikba van áram miatt). Na most ebből kifolyólag , megpróbáltam a következőt: Táp kikapcs, gép indít, amíg pörögnek ventik táp gyorsan bekapcs, és gépre újból ráindítok. Érdekes módon gép elindul rendesen, minden probléma nélkül megy tovább( biosban feszültségek normálisak) Ezzel a módszerrel most mindig eltudom indítani. Mi okozhatja ezt?

    konfig:
    Chieftec GPS-400AA-101 A
    Amd Phenom x4 955 BE
    Radeon HD 4870
    6gb ddr3 ram
    gigabyte MA770T-UD3P

    Köszi a válaszokat előre is, és bocsi az offért!

    Peti

Új hozzászólás Aktív témák