Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Cs1csó #128707 üzenetére

    ha a gyártó azt írja 40% terhelésig passzív, akkor én személy szerint elvárom, hogy 40%-ig passzív legyen - semmi gond ha nem az, csak akkor vagy adják vissza a pénzem és a táp maradjon nálam mert átb@sztak, vagy ne azt írják rá, h 40%-ig passzív ( : -
    ha megy a játék, az nem azt jelenti h valami üvölt állandóan a hangfalakból, engem zavar akkor is a gép hangja, mivel a cpu-nak 100% loadon is konvergál a hangja a zerohoz idle állapothoz képest, egy dolog változik, a hőmérséklete, vga nem teljesen néma loadon, de nagyon halk - és ez csak a jelenlegi állapot, az is néma lesz, ráadásul sok játékot passzívan elvisz -
    idézet a gyártó oldaláról:
    SILENCE DOESN'T HAVE TO BE GOLDEN - silence is golden az angol szerint ( : és szerintem is , ezért bátorkodtam 30e-s kategóriában is szétnézni kivételesen, egyébként fele annyiba sem kerülő tápok közt is van értelmes -
    The EVGA B3 power supplies feature a Long Life Sleeve Bearing Fan, resulting in a quieter operation and a longer lifespan. Alternatively, flip on the EVGA ECO mode for fully silent operation at low to medium loads.
    fan noise chart
    esetemben 550-nek 220w a 40%-a, peak érték a gépemnél konnektorból 200w, ami valósan 180 körül van, és ezt nem tudja megoldani passzívan - mondjuk ez az egyetlen baja mentségére legyen mondva, ettől független kamu amit behazudnak -
    de mint mondtam a seasonic "fölfele hazudott", ott talán 30%-ot írnak, de 50-ig nem volt gondja vele, a zabás 590-nel nem kapcsolt be játék alatt soha a ventije - ezért meg is tartottam volna a kerregő ventije ellenére mivel nem kell használni, ha nem csinál durva cw-t a vga-val -
    és úgy néz ki a bq! úgy hazudik mint az evga, a straight power pedig enyhén nem belépő kategória
    evga-t nem fogom megbontani, azért is vettem 550-est mert passzív lesz az én gépemben, de ilyen felállásban veszek 3-400-as hexa 85+ tápot, kap venti hacket és jobb lesz valamivel az idle és load fogyasztás is a qsssss' mellett
    majd elárulom nektek a kábelezés titkát ((( :

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák