Új hozzászólás Aktív témák

  • Julot

    aktív tag

    válasz Cs1csó #126074 üzenetére

    Most, hogy szembesültem ezzel a problémával, kicsit megtúrtam a netet, és több videót és fórumot megnéztem. Nem tudom, ti mennyire tettétek ezt meg, de nem olyan egyszerűen van kezelve ez a dolog, nincs mereven kijelentve, hogy rossz, és csakis kívülről szívó táp a helyes szerelés. Szerintem tévedsz ha azt hiszed nem lehet ehhez mit hozzátenni. Ott kezdődik, hogy pl. az én házam oldalán is felfelé néz - bentről szív - a táp. Aztán van itt pár videó, ahol arról beszélnek, hogy, miért, mikor jó ha bentről szív? Már linkeltem lentebb egy videót de ITT egy másik is. Kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is, ezért is kérdeztem, de ha körbenézünk, látható, hogy azért a világban nem ilyen ortodox módon kezelik a dolgot. Nyilván a tápgyártók nem véletlenül készítenek mindkét módon felszerelhető tápokat, és ahogy az egyik videóban is mondják, a modern félpasszív hűtéssel (kikapcsolható) szerelt tápok esetén álló ventilátornál nagyobb hőhatás éri a tápot, mintha belülről szívna levegőt. Szóval számomra továbbra is kérdés a dolog, főleg, hogy én nem játszom a nap 24 órájában, sőt alig-alig... és a kérdésedre válaszolva, igen az RGB mod is szerepet játszik a döntésemben.

    [ Szerkesztve ]

    ...nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék!

Új hozzászólás Aktív témák