Új hozzászólás Aktív témák

  • Kódos

    aktív tag

    válasz Chaser #123070 üzenetére

    Teljesen igazad van,viszont azt figyelembe véve hogy lusta vagyok vissza vinni,pedig ki se bontottam mert még az alkatrészek nagy része holnap érkezik meg...miután vissza vittem mást választani majd arra várni,így a gép összerakása is csuszna 1-2 napot talán jobb ötletnek tartom ha megoldom adapterrel és nem járkálok már....A dizájn vitt el sok "fölösleges" pénzt ami nagyban befolyásolja a teljesítményt az pont az amiket leírtál de azokat nem tartom "soknak" ha az ember 2019-ben olyan gépet akar össze rakni amit nem feltétlen kell cserélni 2 év múlva..Színes custom kábeleket igyis-ugyis vennék a +10e ft felül még ez is kerül majd valamibe és azt már inkább passzolnám...Ha esetleg adapterben gondolkodnék,érdemes ezektől tartani?Esetleges kontakt hibákra gondolok,vagy nem úgy adja át a feszt vagy bármi?Vagy csak szimplán ne egy 300ft-os otthoni hebrákoltat vegyek? :DD
    Mért?mi olyan történt veled a pcx-el kapcsolatban ami miatt kerülöd?Nem akarok sokat mondani de hanem 2012-óta tőlük szoktam rendelni de ha nem akkor legyen 14-óta és sose volt semmilyen tényleg semmi gondom velük mindig jó volt még sose kellet valamit még gariban se cseréltetnem..Mondjuk az tény hogy nem olyan mint régen mert már jópár éve magas árakkal dolgoznak sokkal magasabbakal mióta nem az árpád hídnál van az üzletük ami ugye lassan 2-3 éve

    Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

Új hozzászólás Aktív témák