Új hozzászólás Aktív témák

  • syberia

    veterán

    válasz prabhu #122432 üzenetére

    Sokat nem tudok hozzátenni, amit lehet róla olvasni, az alapján nem kapásból elvetendő tápegység, főleg a kérdező által említett alacsony áron.

    Tény hogy a korábbi HEC belsős tápok közül volt pár nem ajánlott típus. Manapság érezhetően javultak, például a Be Quiet! System Power 9 belépő szinten jó minőséget hoz, szintén HEC-nél készül.

    (#122431) sodokan: Bár tesztpadon készült tesztet nem láttam róla, szinte biztos vagyok benne hogy le tudja adni a ráírt teljesítményt. Egy jól megtervezett tápegységben tartalékot is szoktak hagyni, magyarán túlméretezik bizonyos mértékig. Azt nem írtad milyen géphez keresel, de gondolom magas fogyasztással kalkulálsz.

    (#122428) ANOka: 650W brutális overkill a videokártya nélküli masinádba, viszont itt a jó hír: Van 5 év garanciás, néma hűtéssel felszerelt tápegység. Bitfenix Formula a neve. :D

    (#122426) ANOka: A Hydro GE változat gyengébb belsőre épül, nem a legjobb az ár/érték aránya.Amit fentem említettem az fix kábeles, de ez nem igazán hátrány.

    [ Szerkesztve ]

    https://howbad.info/

Új hozzászólás Aktív témák