Új hozzászólás Aktív témák

  • juliensorel

    senior tag

    Hello!
    Moduláris tápra szeretnék váltani, viszont mivel még sosem volt nekem előtte, nem igazán értem, hogy van ez: odáig oké, hogy annyi kábelt kell csak beledugni, amennyire az embernek szüksége van, DE: ezekhez adnak alapból mindenféle kábelt, vagy azokat külön kell megvenni? Ha adnak is hozzá, akkor viszont még mindig nem biztos, hogy nekem megfelelnek a hosszúságok, nemde? A mostani táppal is ez az egyik fő bajom, hogy az egyik kábel túl rövid, egy másik meg túl hosszú...stb.
    Továbbá nekem pl. van egy hdd-m, egy ssd-m, és egy dvd, szóval 3 sata táp csati kell (nem tom mi a hivatalos neve), viszont ugyebár az se mindegy, hogy ezek milyen távolságra vannak egymástól, emellett természetesen a dvd 90 fokkal elfordulva áll a merevlemezekhez képest és a gép tetejében van, míg az ssd, hdd legalul. Ezzel pl. mit kezd egy moduláris táp, ha maga a kábel ugyan olyan mint egy nem moduláris tápon? Mert a mostani táppal úgy van összekötve a sor, hogy néhol 2-3 csatlakozó lóg a levegőben feleslegesen, mire elér a kövi lemezhez. Szóval ez esetben a kábelt is személyre kéne szabnom? A házam alsó tápos. Csatolok egy képet a lapomról, amin jelölve van, hova kér kábelt.
    Ezek alapján milyen mod. tápot ajánlotok egyébként?
    20.000 ft-ig szeretnék beruházni, 500-550W bőven elég. (jelenleg egy FSP raider 550w van bent)
    Komponenseim:
    i5 4590
    alaplap:asrock fatality h97 performance
    4x4gb ram
    gtx 770
    1 db ssd
    1 db hdd

    Köszi a segítséget! Üdv!

Új hozzászólás Aktív témák