Új hozzászólás Aktív témák

  • Pityu.

    nagyúr

    Nos most el gondolkodtam, a gépemben egy jó minőségű coolre master v450s gold 80+ táp van de az msi rx480 gaming x kártya terhelés alatt cicereg és engem ez piszkosul idegesít olvastam itt ott a tápegység csere talán megolthatná a dolgot,de nem minden esetben. Nos szerintetek pórbáljak ki egy másik tápot? Nem nagyon akarnék már pénzt kidobni többet de ha esetleg ez megoldhatná a dolgot
    A konfigom a következő
    MSI B250M MORTAR alaplap Intel i5 7500 processzor Cooler Master Hyper 612S processzorhũtő G Skill F4-2400C15-8GVR memória MSI RX480 Gaming X 8gb videókártya Kingston Hyperx Savage 120gb ssd Western Digital 500GB SATAIII 7200RPM 32MB hdd .és 4db noctua ventilátor.

    Előző gépemnél semmi gond nem volt ott minden kasban volt a táp egyébként tökéletesen üzemel
    És ha esetleg vennék valami tápot valami jó minőségű kéne de azért ne negyon drága ezek a gold 80+ osak nem rosszak itt olvastam pl valaki ajánlott egy ilyen tápot valakinek és azt mondta ez jó minőségű [link]

    Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Új hozzászólás Aktív témák