Új hozzászólás Aktív témák

  • Komplikato

    veterán

    Üdv. Próbáltam tájékozódni táp ügyben, elolvasva halom fórumtémát és tesztet, de teljesen belekavarodtam.
    Van most egy Chieftek táp, ami valószínűleg meghibásodott (azért még ez vita tárgya, meg az esetleges javítása is) és szeretnék venni egy megbízható és HALK tápegységet.
    Erdetileg 15K körül gondoltam, de 2008 óta felmentek a tápok árai valami 160%-ra, és azóta se akarnak visszamenni. :(
    Eredetileg anno a Corsair tápokat nézegettem, még VX450-et, de ma már nagyobb kell picit, a többi VX-ről meg hallottam rosszat. Egész konkrétan a tápfórumokat olvasgatva minden általam jónak tartott tápról olvastam rosszakat, hogy hangos, zúg, búg, ciripel, ne vedd meg az X verziót csak a Z-t belőle, stb. :W

    Most ilyesmiket néztem, hogy Seasonic SII, Corsair GS, CX, HX szériák, FSP Aurum, stb.

    Magyarul röviden kéne egy megbízható és halk táp, 12 vagy 14 centis ventilátorral, ami elbír egy majdani jobb VGA-t. 500-650W közötti kellene, két PCIE csatival, NE legyen moduláris, és valahol 15-25K között (20K-hoz minél közelebb vagy alatt) legyen az ára.

    "Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

Új hozzászólás Aktív témák