Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz Stauffenberg #58644 üzenetére

    2.5 éves típus, és azt nem írtad eddig, hogy mikor vártad a frissítést...
    hol van előírva a google által a 18 hónapos kötelező frissítési intervallum?
    volt róla szó, cikkeztek róla eleget, tárgyalások is voltak, de végül le is lett fektetve írásban, általános érvényűen, minden gyártóra vonatkozóan? :U
    ilyet eddig még senki sem tudott mutatni/linkelni, csak a tervezetre és a kapcsolódó cikkekre/arásokra mutogat mindenki, de az kevés...
    sosem mondtam/írtam, hogy az s advance annyira jó telefon, nekem nem ez a kategória a jó, de nem is annyira használhatatlan, mint te és néhány ember leírja, nem mellesleg, az itteni s advance témában is sokan leírták, hogy a frissítést követően sincs vele problémájuk, néhányan még azt is kiemelték, hogy a kies általi frissítés után is - pedig az nagy szó...
    nem csak egy darab után írtam véleményt, elég sok advance járt nálam korábban szoftverezésre, akik csak ráfrissítettek és utána akadozott, azoknak tettem rendbe, és mindenki úgy vitte el, hogy nem volt vele gond, használható volt.
    szinte minden gyártónál tudnék a közép és alsóbb kategóriában ilyen példákat mondani, amit te most a samsung esetén adsz el, bár gondolom te is tudnál, csak nem zavar, mert nem olyan telefonod van...
    a magam részéről zárom akkor a témát, tényleg kár ezen vitatkozni.
    én minden szempontból a helyükön kezelem a kategóriákat és gyártókat, annak megfelelően választok és ajánlok mindent, talán emiatt is van mindig más és más gyártós telefonom, mert minden gyártónak vannak jobb és rosszabb típusai, de nem istenítem a legjobb típusa miatt adott gyártót, hiszen van neki rosszabb is, viszont nem is húzom le a rossz miatt, mivel van neki jobb is.

    Réges-rég, egy messzi-messzi galaxisban...

Új hozzászólás Aktív témák