Új hozzászólás Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz Kam1kaze #54743 üzenetére

    Javíthatnának a Silent Mode működésén, hogy akkor tekintse ezt a beállítást inaktívnak és dobja fel az üzenetet, ha az éppen futó játékot blokkolná (és nem valami más folyamat miatt generált értesítést nem jelenítené meg). Addig is a beállításokban bekapcsolhatod, hogy Silent Mode-ban is dobja fel az értesítéseket.

    Közben leesett végre, miért tűnik többeknek az EAM működése agresszívebbnek. Korábban kétszintű volt az EAM működése akkor, amikor fenyegetettséget érzett: az egyértelmű dolgokat tiltotta és bizonytalan esetekben a felhasználóra bízta a döntést (amit át lehetett állítani automatikus tiltásra). Ezt alakították át, most már bizonytalan esetben is alapból blokkol és utólag lehet a tiltást feloldani a meglehetősen rövid ideig megjelenő popupban. Ha nem figyelsz vagy éppen teljes képernyős alkalmazást használnál, akkor pedig pisloghatsz, hogy mi történt, ez így nagyon nem jó szerintem sem (nálam például a Silent Mode le van tiltva, és a blokkolásról az értesítés egy órára fel van tolva az alapértelmezett 10 másodpercről, csak már elfeledkeztem arról, hogy ezeket megléptem korábban).

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Új hozzászólás Aktív témák