Új hozzászólás Aktív témák

  • CsiguszMaxim

    senior tag

    Ha rajtam múlna amúgy, akkor az ilyen netdeck oldalakat tiltanám, illetve valahogy megakadályoznám, hogy az emberek ekkora tömegben ilyen gyorsan tudjanak információkat cserélni és bármilyen jól kitalált decket pillanatok alatt közkincsé téve, azt kvázi értéktelenné tegyék akaratukon kívül.

    Ez persze szigorúan a saját nézőpontom. Ha nehezen lehetne a deckek receptjéhez és megfelelő használati tudáshoz hozzájutni, akkor egy egy szépen összerakott pakli, nagyon sokáig tudna legenda számba menni és csak a játékban zajlana az a tanulási folyamat, ami most a játékon kívül történik. Bár ez szerintem a mai világban teljesen irreális elvárás részemről.

    Emlékszem rá, mikor T6-ban először láttam, hogy az ellenfelem ráhúzza a lapokat Aeroval kingpinre és leesett az állam, hogy mekkora trükk. Egyből azt éreztem, hogy te jó ég, én is ki akarok találni ilyeneket. De ehhez az infohoz a játék során jutottam hozzá, nem a youtuberól. Kicsit ahhoz tudnám ezt hasonlítani, mint amikor két harcművész találkozik és hiába veszít az egyik, olyan tapasztalatot kap, amit a következő harcában már győzelemre viszi.

    Ez most inkább olyan, hogy bárki lehet karatemester a netről. És a minimum az, hogy egy összegrindelt shuri deckkel elmész 100-ig aztán megy a zabhegyezés, hogy céltalan a játék. És erre nem megoldás, hogy akkor legyen 1000 szint, mert ahhoz nem több tudás és tapasztalat fog kelleni, hanem több idő és grind, ugyan azzal a meta dekkel.

    [ Szerkesztve ]

    Best teaparty evaaaaaaaaa!

Új hozzászólás Aktív témák