Új hozzászólás Aktív témák

  • CsiguszMaxim

    senior tag

    válasz alite #262 üzenetére

    Koszi! Valahol amugy éreztem, hogy jól jönnek a lapok, de sose néztem nagyon utána. A tier listát pl. sose láttam. A sors fintora az, hogy igazán nem játszom egyik lapot se Sera-t kivéve.

    Próbálkoztam már move dekkel, odin jubile csodákkal, dinoval, mister negativera épített dekkel,de igazán haladni és élvezetesen játszani nem tudok csak a sera köré felhúzott paklival, ahol mindenre is fel vagyok készülve. Ha killmonger / sang chi nincs nálam, kb meztelennek érzem magam, de a mostani deckben ott van enchantress is, bár cosmo nincs, de mr wong ellen így is jó vagyok. Egyedül az animzolaval nem tudok mit kezdeni, főleg ha hatodik körben én teritek először.

    Szóval talán az a játékstílus fekszik a legjobban, mikor kevésbé a saját dolgaim építésén van a hangsúly, hanem a másik játékának olvasásán, és a trükkös vert helyzetnek tűnő felállásban 6.ra fordítani, közben húzni az időt, hátha rásnappel a masik. Aeroval is próbálkoztam, de nem éreztem rá, illetve a masik nagy kedvenc Juggernaut. Bár most ő sem aktív a pakliban.

    Discard dekkben látok még fantáziát, illet az ilyen láncreakcios dolgokban: pl jubile lehivja ghostridert, aki visszahozza odint és jubile megint aktív lesz. Az ilyen bűvészkedést nagyon csípem.

    Amit viszont ki nem állhatok az a mr wongos történet. Mindig ugyan azt kell játszani és semmi kreativitas rögtönzés nincs benne, semmi mozgástér. Ha kap egy cosmot, vagy juggerrel kilokom a lapját reveal előtt már megy is az escape. Anim zola ugyan ez.

    [ Szerkesztve ]

    Best teaparty evaaaaaaaaa!

Új hozzászólás Aktív témák