Új hozzászólás Aktív témák

  • a8l

    aktív tag

    válasz brumi1024 #76334 üzenetére

    Azért elég egyformán megy pár tized hibahatáron belül van.
    Haverom hozott panamerát, mondjuk az dízel volt még az előző kasztni, de elég fos autó szerintem, nekem nem kéne egy olyan, bár az új sokkal jobb lett. A8 se annyira nagy széria, meg sem közelíti a kisebb modellek eladásait, mint ahogy az S osztályt se, igaz azért próbálkoznak. Nekem megfelel, a D4 is már nagyon jó autó, el sem tudnék képzelni valami kisebb audit magamnak. Még az RS7 is igénytelen vacak belül egy fullos D4-hez képest.
    A v8 tfsi egész barátian tud fogyasztani ahhoz képest ahogy megy. w12(mert sima v12 nincs a vw-nek) teljesen más kategória, a v8-al 15-20L között el lehet járni nyomva neki(finoman akár 10L körül), a w12-meg még inkább 25-30L és nem megy jobban alapvetően. A másik gond vele hogy nagy bonyolult nehéz, és nagyon kitölti a motorteret, ami miatt minden kis vacak hiba miatt ki kell venni a motort, tehát nem szerelhető. Gondolni kell a garancián túli életre is. Kevés is van belőle, ha beszarik akkor csak új gyári alkatrész játszik horror áron + a munkadíj se kevés állandó motor ki be. Szóval maradok a v8-nál.

Új hozzászólás Aktív témák