Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szada85

    aktív tag

    válasz macilaci78 #226268 üzenetére

    Én sem azt mondom, hogy mindenkibe páros lábbal bele kell szállni, megértem, hogy magadat igyekszel kímélni, másrészröl mára szerintem tisztán látszik, hogy milyen irányba tart ez a folyamat, és érzésem szerint ez csak rosszabb lesz.

    Ezzel párhuzamosan felnö - a lenti példában rollerezö kisgyerekkel jelenleg egykorú - generáció, aki meg már eleve ebben fog szocializálódni, hogy bármit lehet, ez megint egyel rontani fogja a színvonalat.

    Szerintem semmi gond nincs azzal, ha ilyenkor az ember megpróbál "értelmes", és konstruktív visszajelzést adni a delikvensnek, hogy nem ez a normális viselkedés, hozzátéve, hogy a "qrvaanyázás" nem fogja javítani a helyzetet természetesen.

    De ideszúrok gyorsan 3 képet a hétvégi "kalandunkból", a teljes videót bedobtam a "specifikus csoportba", néni lakott területen kívül nekiállt felszállni a bringára (már az sem tiszta, hogy került oda, de ezen lépjünk túl.)

    Párom el is kezdett áthúzódni a szembeoldalra, "biztonságos távolságot" kialakítani, nehogy bármi történjen:

    Néni fogta magát, és felpattant a nyeregbe szinte mielött odaértünk, és elkezdödött az egyensúlyozós játék, és remegö kormánnyal elindult az úttest közepe felé:

    Itt már csak a satufék játszott, mert, mivan ha éles balkanyarra készül, szerencsére sikerült megállni még mögötte.

    Mire sikerült stabilizálnia magát, eljutott a felezövonalig, közben kis híján átkormányozta magát a szemböl jövö sárga Juke elé is, dehát pukkadjon meg az is, minek jár erre ilyenkor:

    Utána lassan kihúzódott az út szélsö harmadába, mellé érve pedig csak az látszott, hogy mosolyogva teker tovább a legnagyobb elégedettséggel.

    Igen, neki biztosan jó móka volt, kis kaland a szürke vasárnapba, a közlekedés többi résztvevöje meg így járt. :)

Új hozzászólás Aktív témák