Új hozzászólás Aktív témák

  • 6030D

    Ármester

    válasz Mágus2 #219634 üzenetére

    Azért nem tolt... :) Mentünk tárgyalni Zsolna mellé, de a gyorsabb úton valamit csináltak, ezért a hegyen keresztül kellett menni, így késtünk. Haza felé ezért kerülővel jöttünk, de teperni kellett, hogy ne éjjel érjünk haza. Nem is volt gond, aztán jött a G7, ment 80-nal, én megelőztem, de igazából utána egy darabig nem is néztem a tükörbe. Amikor benéztem, ott volt, és egyből leesett, hogy jajj... elvettem a gázt, tudták, hogy itt nagyobb szám már nem lesz, és már villant is a szélvédő mögötti fény. Főnököm kipattant, folyékonyan beszél szlovákul, azon meglepődtek, majd mutatták a képernyőn, hogy faluban 71 (azt se tudtam, hogy volt falu, mert ugye van a kis kék tábla, de a házak a töltésen túl voltak), falunk kívül meg 120. :DDD Aztán valami 10 centis papírfecnin mutatta a táblázatot, hogy ez 300 euro lesz, de sikerült lesírni szlovákul 200-ra. (- Valahogy nem tudjuk megoldani? - Ember, ez nem a 90-es évek, ott a monitoron, már bent van a rendszerben. :DDD )
    Kérdeztük, mi van, ha nincs valakinél kp, mondták, hogy akkor elkísérnek az első automatáig, aztán fizetés után kapnánk vissza a forgalmit.

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Új hozzászólás Aktív témák