Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz stickermajom #205022 üzenetére

    Akkor kell mentőt hívni/ügyeletes orvost stb. A mentőkön van orvos is.
    Amúgy én is siettem, de nem ész nélkül.

    Volt egy olyan szitu, hogy Após haldoklott a kórházban, párom sógora vezetett és vittük Anyóst, hogy még el tudjon búcsúzni. Sógor agyatlanul 200-220 al ment a pályán, de nem értünk oda, volt értelme? Nem.
    Előbb kellett volna bemenni...
    Sokszor érzi úgy az ember, ha siet előbb odaér, de sok esetben csak pár percet lehet nyerni akár 40 km-en is, a forgalom meg fog fogni, hiába sietsz...

    Köszönöm srácok :R műtét óta már egész jól vagyok, előtte egy hétig feküdtem lázasan, azt mondta a doki készüljek fájdalom csillapítóval, műtét után fájni fog.
    Előtte annyira fájt (és már arra sem szedtem fájdalom csillapítót, csak éjszakára, mert már úgy éreztem, hogy besokalok tőle), hogy műtét után már semmit nem vettem be, az már szinte kellemes bizsergésnek tűnt, pedig 5-öt vágtak, tudom, mert mindet éreztem (nem hatott rendesen az érzéstelenítő, mert be volt gyulladva) hagyjuk is friss az emlék, lényeg, hogy túl vagyok rajta:B

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Új hozzászólás Aktív témák