Új hozzászólás Aktív témák

  • Szada85

    aktív tag

    válasz kisza25 #204680 üzenetére

    Mindenki siethet mindennel, csak ugyanannyira figyeljen oda a többi közlekedöre, hogy "visszafele" Ö se tartson fel mást...

    Mostani hazalátogatás alatt egy csomó ilyen volt E220d, 120d, Kia Sportage, rámesik lendületböl (összefüggö kocsisor végén haladok kamion elöz kamiont mutatvány mögött), villog, minden baja van, én elengedem (lássuk cimbora, mit tud a technika), visszasorolok mögé, aztán amikor felszabadul a belsö, és lehetne menni, akkor jön a nyúlmókusok hiánya, de Öméltósága b@szik kihúzódni, és szépen andalgunk, míg sikerül felkapaszkodni újra a 150-160-as utazóra...és ezt minden ilyen belassulásnál eljátszák. :)

    Az abszolút "idiot of the day" a szerb kisbusz volt, átérve Mo.-ra belsö sávban piknikezik 115-120-szal, külsö üres, 140-nel (valós ~135km/h) beérem, lelassítok mögötte, vonatozunk pár száz métert, nézi a tükröt, és NEM MEGY KI a külsöbe, hanem integet a tükörbe...

    Ilyenformán kénytelen voltam a jobbra esö, üres sávban párhuzamos elhaladást megvalósítani, amire Ö természetesen a "sértödött, jobbról kikerültek egységes jelzésével"=refi rángatás reagált.
    A tükörben láttam még, hogy az utánam érkezö tovább 3-4 autónak is így kellett tennie, mert Ö, a szerb m0slék éppen urizált...

Új hozzászólás Aktív témák