Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz Magnum_ #128909 üzenetére

    Mi, ma Bp - Győr - Bp távot mentünk. Délelőtt indultunk, és igen meglepő figurákat mutattak az autóstársak. M1 felszedett aszfaltos szakaszon ami elvileg forgalom elől elzárt terület... Porsche Cayenne bent poroszkált.
    Egy Reanult Megane kb majdnem 1 percig a két sáv közepén ment, de centire a szaggatott vonal fölött. Nem tudom mi volt a terv...
    Hazafelé M19-esen egy Audi valami jött szembe, egy darabig tök normálisan a saját sávjában, aztán egyszer csak mikor közelebb ért, hirtelen félig bejött az én sávomba... :((( Szerencse, hogy van egy keskeny leálló sáv, és volt hová berántani... Elmebetegek vannak odakint. És ami a legjobban idegesített, hogy minden félkegyelműnél látom, hogy buzerálja azt tetves telefont. Csak tudnám mi ennyire fontos, hogy 90-130 tempónál kell csinálni... Amúgy minden jó volt. :DDD

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák