Aktív témák

  • ZsZso

    Közösségépítő

    válasz Endor #884 üzenetére

    Tudat alatt használsz DLNA -t :) Szerintem a megosztott mappád egyből osztja DLNA -n a Win, és azt találod meg. Megpróbáltam rövid névvel ellátott fájlt is lejátszani, hátha ráteszi az external SRT feliratot, de richtig, hogy nem tette.

    Mindenféle országra próbáltam váltani, de sajna nem hozott megváltást egyik se. Amit sikerült elérnem az össz-vissz az volt, hogy a tegnap beállított csatornák elvesztek :).

    (#887) BloodRay -> nem tud sajna hangsávot váltani :S

    Valahol azt olvastam, hogy a CIFS tán nincs is implementálva a firmware -be, független attól, hogy a service menübe elő lehet csalogatni. Mivel nem hallottam még olyan fehér emberről, aki a Service Menü > CIFS = 1 beállítás után SAMBA szeróhoz tudott volna kapcsolódni, így ezt az alternatívát hanyagolom.

    Vélemény 1 nap 47LD750 használat után:
    - a képe megnyerő, nekem a feketével sincs semmi baj. Gyönyörű szépek rajta a 720p, 1080p -s videók, félve meg merem kockáztatni, hogy tán szebbek mint a régi Samsung B550 -ünkön.
    - tetszik a fényérzékelő is, de kár hogy nem lehet finomhangolni :S
    - az LG menürendszer engem kikészít (Samsung valahogy kézre esik) - de kinek a pap, kinek a papné
    - filmlejátszóként szépen muzsikál, ha mellette csücsül a tárhely, azonban ahogy LANról kell összeszedni a cuccokat idegesítően bugos. Mintha félbehagyták volna az implementációt: hangsávot nem lehet választani, feliratot nem talál (még akkor is ha a DLNA szabványban a feliratkezelésről szó sincs). Tragédia...

    Összességében mégiscsak az egyik legolcsóbb 100 Hz -es 47'' -os TV...

    Olvastam én olyat, hogy létezik (ehhez) a TVhez (is) egy OpenLGTV firmware, ami sok, eddig zárva tartott ajtót megnyitna (pl. CIFS, telnet kapcsolat, stb.). Tett már fel valaki ilyet a masinájára? Ha igen, akkor mik a tapasztalatok?

    [ Szerkesztve ]

    armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

Aktív témák