Aktív témák

  • Endor

    csendes tag

    válasz ZsZso #881 üzenetére

    Nekem megfelelt az a kalibráció, amit egy mintafestmény alapján lehet beállítani a tv-n, valami képbeállítás varázsló menüpont alatt.
    DLNA szerverrel nincs tapasztalatom, de ha a pc-m megosztott mappájából játszok le filmet vezetékes routeren keresztül, akkor problémás a felirat kezelés és a hangsáv váltás, pedig ugyanezek USB-ről lejátszva simán működnek. Hálózaton keresztül rövidebb feliratnevvel már megy a felirat, de hangsávot nem lehet választani. A hangsáv váltási lehetőség amúgy a Quick settings gombbal feljövő lejátszási opciók között van. A hangsáv mező USB lejátszáskor módosítható, hálózatról pedig nem. A másik különbség, amit észrevettem hálózat/USB téren, hogy hálózaton keresztül csak max. kétszeres sebességgel lehet belepörgetni a filmbe. A navigációs gombokkal azért működik hálózaton is a párperces előre-hátra ugrálás.
    Firmware frissítéssel nem foglalkoztam, mert automatikus,de amikor németre váltottam az országkódot, mindjárt talált frissítést és bővült a NetCast.
    Nekem ugyan 650-esem van, de gondolom ugyanaz a 200 Hz kivételével.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák