Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rkakoma

    csendes tag

    válasz Vigneau #5760 üzenetére

    A fentebb linkelt guide alapjan csinaltam de lenyegeben 2 modszer van attol fuggoen hogy milyen biosod van
    v2.0x vagy v8.0x, ha az utobbi akkor kicsit bonyolultabb nekem a v2.0x van volt ugyhogy siman elinditottam a lenovos bios toolt es kitalloztam a moddolt biost talan annyit kellett csinalni hogy notepaddal szerkeszteni 1 sort a moddolt biosban ha kell kikeresem ujra

    bios dl

    Amugy stabil igen, fagyas nem volt nalam meg soha es rendesen nyuzom am. Viszont ugye 94C a gpu ami sok (hozzateszem megint hogy nekem elotte is ennyi volt!!), erdekes lenne ha valaki feltenne a modot es csinalna par merest. A garanciat nem kell felteni siman visszarakod az origit ha nemtetszik.

    Elbirna meg ennel is tobb tuningot:
    OC GTX 660M Boost 950MHz to 1045MHz ! Memory from 1250MHz to 1312MHz Dual Channel is 2625MHz!

    Furmark Test (Version 1.10.1) - 1920 x 1200 (W) - AA:0 samples

    forras

    Beszeltem a szervizzel es azt mondtak amig nem kapcsol le melegedes miatt addig nem is foglalkoznak vele...

    Tegnap probalgattam es 835mhzn a gpu nem megy 85C fele de meg igy is sokkal magasabb mint nektek, lehet az enyemet szarul pasztaztak...

    Akik aggodnak hogy jatek kozben 70 fole megy ne tegyek meg 90 alatt siman egeszseges szvsz

    [ Szerkesztve ]

    Friendly Neighborhood IT Guy

Új hozzászólás Aktív témák