Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jim-Y

    veterán

    válasz Kanczy #48381 üzenetére

    Én csak azt nem szeretem, amikor azt mondják, hogy "csak a te hibád ha kikapsz, nincs olyan, hogy rossz csapat, csak olyan, hogy te nem figyeltél eléggé" meg hasonlók, mert igaz, hogy jó gondolatok vannak mögötte, de rossz a megfogalmazás. Van olyan, hogy rossz a csapat, és van olyan, hogy a csapat miatt kapsz ki. Amit viszont nem szabad,

    1: hogy ezen feenakadjon az ember, mindig is lesznek olyan premade 3-asok akik csak szorakozásból jonnek, elfeedelik a gamet és esélytelen nyerni, ilyenkor ezzel tisztában kell lenni és ugy lejátszani a meccset, hogy kipróbálsz valamit amit amugy nem tennél. Ilyenkor lehet a legjobban próbálgatni a dolgokat, mert a vereség elkerülhetetlen. Pl kinézheted magadnak az ellenfél legnagyobb carry-jét és megpróbálsz rajtacsapni vagy ilyesmi.
    2: ezzel takarózni, nem szabad olyan mentalitásba átcsapni, hogy én jó voltam a csapatom rossz ezért ez nem számít, vagy, hogy ez bármiképp is befolyásolja az utána következő meccseket
    3: nem szabad ezen siránkozni, mert míg siránkozol, addig sem azzal törődsz, hogy hogyan legyél jobb, tehát értékes időt vesztesz ha úgy nézzük...

    Szerintem az a helyes megközelítés ha az ember tudja, hogy nem rajta ment el a mecss, mert hát tényleg van olyan, hogy nem rajtad ment el, sőt olyan is hogy nem tudtál volna érdemben többet tenni, de ezeken gyorsan túl kell tennie magát az embernek és továbblépni, egy percet sem szabad ezekre a rossz meccsekre áldozni. Amíg benne vagy addig a maxot kell kihozni belőle utána pedig jöhet a következő, valószínűleg már jobb meccs.

    Most ezzel az egésszel azt akartam, hogy olyat se írjatok, hogy "de igenis minden csakis a te hibád, ha 3-an feedeltek akkor is carryzhetted volna, és csak a saját dolgaidra koncentrálj" mert ez is ilyen dogmatikus bullshit maszlag. Van olyan, hogy nem rajtad múlik, és ezzel tisztában kell lenni, csak nem szabad másokat hibáztatni, hanem az embernek a saját fejlődésével kell foglalkoznia. Szerintem

Új hozzászólás Aktív témák