Új hozzászólás Aktív témák

  • varsam

    őstag

    válasz runner 125 #84602 üzenetére

    Köszi az infókat.

    Volt kint nálam kéményes, meg a gépész is, mindkettő azt mondta, hogy flexi cső. Meglévő kéménybe megy majd bele, amiben van egy elhúzás, nem egyenes ezért kell a flexi. Meg ha van ilyen gyári tartozék, akkor miért ne mehetne. Amúgy nekem kell kb 10 méter...
    Néztem már az általad írt Exclusive példányt is, mit ne mondjak, elég borsos ára van.

    Neked mennyibe került a kazán, kémény + mindenféle sallang szereléssel együtt, ha szabad kérdeznem?
    Hogy néz ki nálad a teljes fűtés vezérlés? Melyik eszköz mit csinál?, mi a szerepük?

    Én is gondolkoztam már mindenféle több körös meg netes vezérlésen is, aztán kitudja. Ez a multiMATIC első ránézésre viszont tetszik.

    Nekünk csak padlófűtés lesz a földszinten meg az emeleten, illetve egy törölközőszárító radiátor. Sorházi lakás révén van két falszomszédunk jobbról-balról, elől hátul meg kap rendes szigetelést meg új nyílászárók is lesznek, nagy hőigényünk biztos nem lesz (bár számokat még nem láttam). Szóval a csak padlófűtést pedig ahogy olvasgatom nagyon nem kell szabályozni, mert lassú reagálású a sima radiátorhoz viszonyítva is. Nem tudom van-e értelme így az első és felső szintet külön vezérelni pl.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák