Új hozzászólás Aktív témák

  • Peace

    nagyúr

    válasz sheep #498 üzenetére

    Csináltam mellékküldetéseket is, de ezt nem gondoltam volna, hogy nem jelzi valamilyen szinten, hogy erre a küldetésre még rohadtul ne menjél, mert nem tudod megcsinálni. Csak miután már látod, hogy elakadtál és elvesztegettél vele egy csomó időt, akkor visszatölthetsz egy régi állást és szenvedhetsz a fejlődéssel. Pedig piszkosul tetszik, nem is hittem volna, hogy ennyire tetszeni fog a játék, de az ilyen dolgok elég rendesen elveszik a kedvemet. Fa kardozzak ítéletnapig......de nem érzem, hogy fejlődnék. Mármint kapom a perkeket meg lépem a szinteket közben, de én nem igen leszek jobb. Nincs egy biztos módszer, amivel le tudom győzni az ellenfelet. Zöld pajzs ikonnál védekezek mindig, de akkor sem tudom bevinni feltétlen a találatot utána. Szúrni próbálok, mert az nagyobb eséllyel jön be, mint a vágás. Ez a Q+F és utána egyből támadás, amit lentebb írtatok, ez se nagyon megy, mert magához tér, mire ütnék. Nem tudom mit csinálok rosszul. Ráadásul Rattay-ban is felment a pumpa, mert senki nem akar szóba állni velem. :W Lopásnál tetten értek, de elkapott az őr és tejeltem neki. Én azt hittem, hogy ezzel vége, de minden egyes árus azt mondja, hogy takarodjak, de persze fejenként lefizethetem őket. Nem fogok minden árusnak ilyen 180 meg 210 pénzeket adni.....

Új hozzászólás Aktív témák