Új hozzászólás Aktív témák

  • pohár

    félisten

    válasz zoszt #17034 üzenetére

    tyűha, ez jó kérdés... mintha én is láttam volna belevésve a TESTER szócskát mostanában :U

    lehet régen csak rá volt cuppantva egy matrica? tekintve, hogy ezek több éves üvegek, lehet ekkor még nem úgy jelezték, ahogy most :K

    mufi... írtam :R

    mondomén... én nagyon szeretem ősszel/télen használni a Parfums de Marly Herod és Layton illatját (esetleg Layton Exclusif), Amouage Jubilaton XXV (esetleg még a Dia Man, mintha az is tetszett volna, volt mintám), ezek azok, amik kellemes, lágy, gyümölcsös/dohányos/vaníliás illattal cirógatják az irodában lévő munkatársak orrát, vagy van az MFK Oud, Initio Oud for Greatness, meg Amouage Interlude Man, amik odabasznak, olyan fűszeresek (de főleg az utolsó, azzal gyilkolni lehet irodában, csak akkor fújj azt, ha tömegmészárlásra készülsz odabent :D :D)

    ezekből általában a Herod, Layton, Jubi XXV mindig ki volt állítva (meg még az Amouage Epic, az is téli illat, ugyanúgy ki volt állítva)

    a többiek is írnak még biztos párat, nekem ezek a kedvenceim, amiket ki is tud(tam)sz próbálni a helyszínen is :K

    [ Szerkesztve ]

    GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Új hozzászólás Aktív témák