Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    válasz hermanyi #88532 üzenetére

    Oh köszönöm, jól esik, de nincs rá szükség. Tudod, el vagyok látva horgászcuccal rendesen.Meg kerülne rá, hogy vegyek.
    Egy Master Carp Pro 5000 orsót próbáltam rá (Gyorsfékes, nem nyeletős), de nagyollottam.
    Egy Nevis Black Match orsó passzolt rá, majdnem az lett. Aztán végülis a legkönnyebb, kb. 30-as méretnek megfelelő nyeletős orsóm került rá, talán 330gr lehet. (szerk: A linkelt boltban elírták a súlyt, az a nagytesójé, az 5000-es méreté.)
    Tudom, nektek gagyi, amúgy annyira nem rossz, mint gondolnátok: [link]
    2 kis zárt csapágy van a zsinórvezetőben is. Most hirtelen ötletből ezt tettem rá, aztán majd kitalálok mást. Dobóelőkét nem tettem, telibe monofil zsinórt használok, szerintem a 20gr-os kosarakat, 20 méterre, bírja.
    Kapott orsót a 7m-es Benzár Allround Bolo is, amit ősszel BF. akcióban vettem......Hát, igen, itt már az élménypecához jobban zsebbe kell nyúlni, ez már nehéz! Bízom benne, nem ránt el, így tél végére azt hiszem megint sikerült 120kg fölé csúsznom..... :B
    Gondolkodtam, megkezdeni ma a szezont, de így 24 órás műszak után, ebben a viharos szélben nincs hangulat, amúgy 16 fok van, tavasz, bújnak elő a nárciszok. Lesz még ennek böjtje, attól félek......

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák