Új hozzászólás Aktív témák

  • horcsog

    tag

    válasz Daidalosz #69999 üzenetére

    Azért a Germina nixe-t már nyugdíjaztam. :) A silstar fx-et úszós csukázáshoz, és lékhorgászathoz ( ha lenne jég télen ) használom. De van pl régi wft-penn multiorsóm tökéletes kuttyogatáshoz , vagy régi stradic fb 4000-es süllőre pergetni nem cserélném el a legújabb stradicra. Vagy a 6500-ös us baitrunnert nem hiszem , hogy a legújabb modellre 1-1-ben elcserélném. :) Oké ezek max 20 éves cuccok, az fx silstar meg 30 környéke. Meg más árkategória is volt annak idején ez mint mondjuk a stradic.

    De én használok pl régi dam quick vsi orsókat is ami azért nem egy különösebben drága műszer volt annak idején. Pl fogtam ilyennel 50-es méretben 23 kilós harcsát is a dunán ezer éve és még mindig orsó. Pontyozni használom bojlis boton. :) Amire nekem kell azt tudja . Vagy van ilyen 80-as méretben az egyik harcsázómon is monofil zsinórral ne nyírja ki a fonott. Tegnap jó kapás volt pont azon és elvitte a halat. Egyébként eszik most a harcsa ez a meleg , a sekélyen több kapásom volt tegnap este 7 kg-ig jött. Tenyeres bodorkákra. 1,5 méteres vízben egy öbölben 15 méterre a parttól sötétben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák