Új hozzászólás Aktív témák

  • Vitee

    aktív tag

    válasz Vitee #46626 üzenetére

    Már nem bírtam szerkeszteni.
    Amit még hozzátennék, hogy az se mindegy milyen csalikkal szeretnél dobálni, milyen tartományban. A multi orsóknál nagyon is lényeges. Vannak kifejezetten kiscsalis orsók, nagycsalis és általánosnak mondható orsók.
    Tudni kell mi az igény és ahhoz választani orsót. A döntő itt a csapágyazás, a fékrendszer és a dob súlya.
    Kínai vonalon is megvannak erre az ajánlott orsók.
    Nem ismerem őket, de nekem is volt egy multis mellényúlásom. Egy olcsóbb orsót vettem itthon, de egy rakás fos volt és le is raktam a multit egy jó darabig.
    Aztán csak piszkált a dolog, vettem egy márkás, minőségi darabot, azóta már 3 szettem van :)

    Botból nekem ketreszesek vannak. Hidd el nem hátrány a cipelése. 1.8m - 2m-es botok ketteszedve alig foglalnak helyet.
    Mikor úsztatni megyek, melles csizma, vödör, benne kenyér, etetőanyag, hátamon hátizsák, kezembe a bot és mindezt a villamoson, metrón az emberek örömére :D

    Nem akarlak lebeszélni semmiről, se rábeszélni a drága dolgokra, csupán ez a saját utam volt amit én is bejártam. Csak támogatni tudom, nagyon jó dolog a castingos pergetés. Ha kínaival kezded, akkor azzal, csak érezd magad jól tőle ;)

    [ Szerkesztve ]

    "Life before death, strength before weakness, journey before destination."

Új hozzászólás Aktív témák