Új hozzászólás Aktív témák

  • Interceptor

    addikt

    Látom megvolt a fórumpeca, majd érdekelne több kép :DDD Ma voltam horgászni, szokásos pergetés. Kivételesen hajnali 5-re mentem le a Dunára, bejártam nagyjából mindent(nagy dunai szakaszok, öblök bizonyos részei), de sehol semmi. Délelőtt 11-re visszamentem az öbölbe és megnéztem a vasúti átjárós részt. 40 perc alatt 5 balin jött, 1 thrillre 4 pedig a wave-re(szintén salmo de felszíni csali) és kb 10 látványos rávágás ugyanerre a csalira. Akár 10-15 balin is lehetett volna ha minden rávágás betalál :DD Volt mikor kétszer egymás után rávágott nagy fröcsköléssel. Ezután jött az erősebb szél sajnos és eltűntek a halak, korábban kellett volna odamenni. Elképesztően jó élmény volt az a 40 perc, sosem fogtam felszíni csalival még halat és ennyit ennyi idő alatt, ez a csali agyonverte a thrill-t. A halakon gyógyuló sebek voltak itt ott meg kipirosodott végbélnyílás, mint ahogy írtam korábban már egy ideje leívtak, most viszont raboltak és eléggé bent, szóval nagyokat kellett dobni amekkorát csak bírtam, hogy elérjem őket a csalik segítettek ebben, elképesztően jól működött ez a wave, a halakat is meg mertem fogni ahol kell, mert ezen a csalin nincs alsó horog. Talán ezért volt annyi rontott látványos rávágás, vagy azért mert a víz tetején cikkcakkban járó csalit nehezebben kapják el? Dobás után néhány tekerés után mindig egy rávágás volt, hogy kettő egymás után :D Nagy élmény volt, kellett kicsit birkózni velük mikor épp sikerült akasztani egyet mivel kg körüli példányok jöttek és erősek voltak eléggé. Nézőközönség is volt a hídról érdekes lehetett felülről látni, ahogy rávágnak a csalira a halak. Amúgy a víz hemzseg a különböző méretű kishalaktól, főként ilyen 7-10cm-es példányok vannak, de rengeteg a babahal is.

    [ Szerkesztve ]

    Nem kell drága gép, csak játékra kell

Új hozzászólás Aktív témák