Új hozzászólás Aktív témák

  • golyós

    őstag

    válasz MdewC #23656 üzenetére

    Háááttt :-)
    Nem ismerem a tavat de 2 perces honlap látogatás alatt én azt a következtetést vontam le, hogy halmentes.
    Miért?
    1. egyesület ahol nincs sportjegy
    2. A születésnapi hír után a következő 2013!-as fogások képei.
    3.telepítésrőlmegy szó nincs

    Ezért érdemes telepített tavakon horgászni ( nyilván ha nincs a közelben akkor mindegy) mert nyomon követhető a telepítés, Facebookon követhető a beszámolókból, hogy érdemes-e menni, van hal a vízben.
    Ezért szeretem Keve horgászparkot mert csak sportjegy van! Halat elvihetsz ha megveszed napi áron de egyébként nem.
    Az egyesületi tavak nagy hátránya, hogy telepítéskor boldog-boldogtalan előkerűl és ha kiszámolod, hogy 1 hét alatt mindenki elviszi a napi kvótát akkor el is tünt a hal.
    Telepítenek de minek?
    Benta tavak: idén már 2 telepítés volt, van is hal dögivel, tényleg csak az nem fog aki nem dob be.
    Itt sem lehet elhozni halat csak ha megveszed.

    Édemes - ha megteheti az ember- többet utazni olyan tavakra ahol tuti van hal.Valaki ezzel sem ért egyet mert ilyen helyen nem müvészet halat fogni, pedig itt is kell váltogatni a csalit, nem mindegy mikor mivel.
    Meg persze a módszer, kollegám Kevén 20 óra altt közel 40 pontyot és 3namurt vett ki feederrel, míg mellette a bojlisok 2! pontyot 12 óra alatt.Reggel haza is mentek mert agyvérzést kaptak.
    ;]

    Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

Új hozzászólás Aktív témák