Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ggeleven

    őstag

    válasz itouchfan #170382 üzenetére

    Na ide kellett volna egy dashcam, bár lehet letört volna a bukfencnél. Amúgy ha hosszabb útra készülök, akkor az elején én extra óvatos vagyok. Mondjuk az is benne van, hogy család/gyerekek mellett többnyire az az egy esélyem van, amikor elindulok, mert csak oda lehetett beszervezni mindenkit. Nincs olyan, hogy majd holnap. :DDD Amúgy TG megmondta, hogy ami nincs fent sztráván az meg sem történt... :P

    Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

  • 6030D

    Ármester

    válasz itouchfan #170382 üzenetére

    Köszi. Bükk, Balaton, Crosskovácsi a terc, a többit meglátom.

    A Joytech agyat meg úgy fikázzátok, hogy pár éve már Novatec. ;) De biztos az is sz*r. :DD

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

  • ZolkoW

    őstag

    válasz itouchfan #170382 üzenetére

    Rég voltam itt, szabadság, effélék.. de voltam tekerni, csak nem túl sokszor :B .
    A Balcsi-felvidéket vettem én is célba, találtam egy túraútvonalat [link] , ezt már akkor sikerült, mikor ott voltunk Zánkán, a faházban. /máskülönben otthon baromi hasznos lett volna papírra nyomtatni, út közben megőrültem tőle, hogy még csak nem is É-D tájolású, hanem el van kicsit forgatva, nem is látni rendesen a jelzéseket, és így az enyhén eltérő irányokkal aztán elég nehézkes volt összenézni a GPS-es térképpel... letölthető formátumot nem találtam/ A terep maga tetszett, ez már sokkal élvezetesebb volt, mint tavaly Szepezd környékén. /az írás 300m szintet emleget, ezt nagyon elnézte, a valóságban 1000+, csak ő gondolom kivonta a legmagasabb és legalacsonyabb pont magasságát egymásból/
    Gondolom, hogy montis túrának szánták, én a gravellel voltam, csak elszámítottam a kajálást, nem találtam az útvonalon értelmes kajálós helyet. Így is lett 4 kilátó, aztán megfutamodtam, és hazatekertem. A jelzéseket már tavaly is hiányoltam, a kék mondjuk elég rendesen volt jelölve, a többi nekem hiányosnak tűnt, 500m-enként néztem a térképet... Ja, és a terepen ezen kívül semmi baj nem volt (hacsak az nem, hogy az első kilátó után szégyenszemre le kellett tolnom a bringát a lejtőn, mert azt max dropperes mtb-vel vállaltam volna be), de a lakott területen 3x próbáltak meg megölni balfék autósok. Egy telefonáló fószer majdnem rámgurult, ott, ahol már álltam, pedig elsőbbségem lett volna, egy tata kiabált, pedig csak simán közlekedtem a körforgalomban, egy szintén korosabb fazon meg gondolom qrvázni igyekezett a városszéli vízműhöz (vagy mi a tök történik egy ilyen elhagatott helyen, amit az autójában ülve vár?), és majdnem leszorított a keskeny aszfaltcsíkról, lassítás nélkül..

    Ja! a Bryton file törléshez: nem lehet, hogy ha letörlöd azt az egy másmilyen kiterjesztésű file-t, az a baj? nem emlékszem, mi az, de azt én még sosem töröltem, mert gondolom valami egyéb célja van, nem is volt még ilyen problémám. (Rövidtávú benyomás a 320-asról: eddig minden szempntból sokkal komolyabbnak tűnik a 15-ösnél)

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák