Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    Most jöttem rá, hogy nekem jelenleg is ilyen X9 KMC van és ezzel vannak rozsda gondjaim :D .

    ivana: "Olajozni kéne rendesen akkor nem rozsdásodhat"
    Elméletileg? Mert a gyakorlat ennek a szöges ellentéte :D . Persze városban vagy száraz körülmények között nincs gond, meg ha néha esőben csapat az ember, akkor sem, de amikor napi szintem télen hóban-sárban vereted, akkor nem lehet elkerülni a rozsdát, nekem elhiheted :B . Pedig itthon megolajazom, amikor kiértem a hegyre megolajazom és amikor hazaértem leveszem, majd egy mosás után felrakom a fűtőtestre... ennél többet én nem fogok a láncal törődni, mert akkor lassan az egész bicajozás 80%-a a láncápolásról fog szólni :DDD , már így is elég macera van vele, amit szívesen elkerülnék, ha lehetne... egyszerűen az van, hogy az olajból mindenhová tökéletesen nem lehet csepegtetni és ahová kerül, onnan is hamar lemossa a sár meg a hó, talán az lehetne az egyetlen megoldás, ha minden egyes nap olajban fürdetném mielőtt felteszem. De az is milyen, ahogy tekerek húzom a csíkot magam után mint egy csiga :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák