Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz Runner_fxr #98337 üzenetére

    az "okosba" megoldásra egy variáció:
    a lámpa egy Convoy S2+, el lehet dönteni előre,hogy fényerőt vagy üzemidőt szeretnél többet. max gyári kiépítésben 900-1000 lumen (nem kínai,hanem ANSI fajta), a középső fokozat a fele. van gyengébb is, az tovább bírja. árban 10-12 dollár, most is volt akcióban a piros 10ért, máskor a nem színesek szoktak inkább 10-től lenni, a színesek kicsit drágábban, mondjuk 15 dolcsi áron.
    a tartó 1 dollár, a lencse átalakítás nélkül belemegy, csak csavarozni kell hozzá, 2 dollárért 10 darabot kapsz. választható 5 és 120 fok között többféle, nekem a 8 fokos bejött, az 5 nem, mást a 90esen kívül nem próbáltam, azt nem biciklihez,hanem szerelni vettem.
    az akksi árakkal nem vagyok képben, de ez a jófajta Panasonic cella szerintem itthonról is megvan 3 ezresből, kintről fele. legutóbb vateráztam nem bontott, szűz minőségi LG meg Sanyo cellákat 800 Forintokért.
    szóval ebből a pakkból kettő,aztán erdőre is jó, de városba elég egy is. a kettő azért,mert jó,ha van tartalék,és akkor mindegyiket elég félgőzön járatni (450-500 lumennél 1400 mA-t fogyaszt, a cella 3400 mAh-s, szóval bő 2 óra várható.)
    pesszimistán számolva 8 ezer HUF körül jön ki, de inkább kevesebb. ha USB töltés kell,arra is van lámpa mondjuk 18 dollárért, de egy 4-es pakkot érdemesebb inkább megvenni akkuból, és akkor abból is van tartalék, otthon lehet tölteni.

    [ Szerkesztve ]

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák