Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz Toobee #98306 üzenetére

    én is rájöttem,hogy kell még növelnem a darabszámokat,hogy legyen váltás, így ilyen szemmel keresgéltem. aláöltözőből most Wedze (vagy milyen) márkájú síholmit vettem a Decában, picit olcsóbb a legolcsóbb bringás hosszú ujjú aláöltözőjüknél, úgyhogy gondoltam kipróbálom. egyszer volt rajtam, nekem tetszik, veszek még (1690,- ?). megmaradt darabok közt volt pár XL-es oútis hosszú mez, 500-as széria, 15e helyett 9ért, de most ennyit sem akartam kiadni, amúgy lehet,hogy nem rossz. mondjuk tényleg inkább csak szélállónak tűnt, mintsem melegnek. tegnap a wed'ze aláöltözet és Lidl softshell dzseki volt rajtam (meg a futónadrág a heti akcióból, a dzseki tavalyi) , majdnem jó volt, de legalább egy vékony szélálló mellény még jól jött volna hazafelé. vagy a dzsekinek a mellény része (lecsatolható ujjú, ez nagyon univerzálissá teszi), és akkor alá vettem volna egy hosszú mezt.
    az írásom lényege, hogy a wed'ze aláöltözet részemről ajánlott, de lehet hogy a bicós cucc mégjobb, én sok különbséget nem éreztem tapizás útján, legmözelebb talán kipróbálom azt is. és olcsóbb mint egy átlag póló. a sima póló nagyon magában tartja az izzadságot, az álmosköny szerint ez nem jó.

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák