Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz Hasaggymeg #96145 üzenetére

    Ezzel kapcsolatban kérdezném hogy mással is előfordult már hogy annyira rázós volt az út, hogy az alkarján egy 2-3 perces ereszkedés után elkezdett viszketni a bőr? A suntour és még a tavalyi recon villámmal is többször előfordult. Nem tudom hogy idén megszoktam, vagy csak a reba ennyivel jobb, de már nem érzek ilyet pedig a jóval keményebb mint az előző két modell. (btw, honnan érdemes olcsón levegős tokent venni rebába?)

    Kicsit más: Ma kipróbáltam egy szivacsos markolatot. Sokkal könnyebb mint az én gumis verzióm, viszont a szivacs érzése, hogy állandóan elpuhul a kezem alatt nagyon fura, nem érzem olyan biztonságosnak. Aztán ma mikor leejtőztem vele kicsit, úgy tűnt mintha a szivacs meg elnyelné a mikro rezgéseket és nem adta át teljesen a csuklómnak.
    Használ valaki ilyen markolatot? A fura érzés elmúlik idővel, vagy sosem lesz olyan jó érzés fogni, mint egy normális gumis verziót?

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák