Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    Megjött a 950 OLED + Sentinel 150. Profi cuccok, az utolsó csavarig. :K
    Csinálok majd videót, mert sok nincs belőle a neten.
    Fém ötvözetből lehet, mert ilyen kemény műanyag nincs.
    A sokat "fikázott" 40 perces üzemidő maxon sem annyi lesz szerintem, de ezt majd inkább gyakorlatban. Az elektronika szerint 60% töltöttségnél, (boost funkció be) írt 40 percet lemerülésig. Persze ha lehet neki hinni.
    Alapvetően ha 40 percet bír ténylegesen, akkor sincs gond, mert a 800 és a 950 lumen között, igaz nem vak sötétben, de nem látok nagy ugrást. De a boost alatti fokozatban, a 800 lumen ahogy kijön belőle az valami elképesztő. A komplett udvart bevilágította. Nagyon jó a fényvetése, széles, és a szélein is erős.
    A sok világítási mód is nagyon hasznos. Sentinel pedig talán annyira nem is drága, mint amennyire jó. Azt hittem eddig, hogy az 5 ledes hátsó lámpám erős. Tévedtem. :DDD

    A felfogatásáról nem tudok mit mondani, mert most értem haza melóból, és mindenki alszik. Majd holnap.
    Kézben fogva elég robosztus elöl és hátul is. USB kábeleket mellékelték, és adtak matricát is (NR fekete-sárga). Egy fokkal jobb lett volna a narancs-fekete. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák