Új hozzászólás Aktív témák

  • hegyimorc

    senior tag

    válasz Vasinger! #80777 üzenetére

    "Gyanítom hogy a csuklón lévő megoldások nem túl kényelmesek biciklizéskor, igaz?"

    Nem igaz. Mio Linket használok miután baromira meguntam, hogy a Garmin szuperfaszomprémiumextramaméregdrága mellkaspántja baszart, majd a gariban cserélt szintén.

    Számomra kényelmesebb is csuklón mint mellkason, ráadásul ANT+ és BT4 is, így telefonnal és GPS-szel egyszerre is használható. Hátránya a mellkaspánthoz képest, hogy sokkal hamarabb lemerül. Mellkaspánt hónapokig elmegy egy elemmel, ezt kb 10-12 óra után tölteni kell. De a GPSt is tölteni kell, a fényképezőgépet is, a telefont is ... eggyel több nem számít.

    Nem tudom mióta használom, több mint egy év, de lehet már kettő is. Elégedett vagyok vele.
    (Továbbra is van mellkaspántom mert a garmin adott újat a második tönkrement után is, de azt elő sem vettem mióta a Mio Link megvan)

    Ismerek olyat akin nem működnek a csuklópántok. Érdemes vétel előtt kipróbálni.

    Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

Új hozzászólás Aktív témák