Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz kk831228 #7922 üzenetére

    Én is azt mondom, hogy 150k-ból valami jó használt, aztán utána amit kopásból adódóan úgyis cserélni kellene, azt apránként elkezded fejlesztgetni. Így jársz a legjobban. Próbálj alkudozni, 10-ből 8 alkalommal egy 170-180k bicót el tudsz hozni 150-160k-ért. Ennyiért ha szerencséd van, full XT-t is kifogható, bár a Deore-XT esetleg SLX kombó is bőven jó. Én amikor bringát néztem Áprilisban, volt olyan 230k bicó, amit 190k-ra "lecigánykodtam", úgy, hogy 230k-ért is fél ár alatt lett volna. Szóval van bőven lehetőség, csak nem szabad kapkodni, és rá kell szánni sok időt. Ahogy néztem a bikemag-ot, a mostani árak jóval magasabbak mint az áprilisi árak, szerintem a bringámat simán 190k környékén el tudnám adni, holott 155k volt. A mostani illetve a nyári időszak inkább az eladásról szól, mert venni most jóval drágábban lehet mint tavasszal és ősszel, a télről nem is beszélve.

    Más:

    Locus Pro-val tudok olyan útvonalat tervezni, és ha igen akkor hogy, ami nem kerékpárúton visz hanem földúton, hegyen-völgyön?

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák