Új hozzászólás Aktív témák

  • geotigris9

    tag

    válasz ivana #75759 üzenetére

    Az is szép történet lehetett.

    Egyszer még olyan eset volt velem, hogy közúti ellenőrzés eset 10 óra környékén én meg mentem haza edzésről bringával (az edzés 30 Km volt és 2 két és fél órás volt szóval alig vártam haza térjek már) és nem akartam ott sem már a szarabb bringa úton menni ami párhuzamosan fut meg minimálisan persze kerülő is egyben. Azon a részen már ez a településem határában a másik település közötti részen volt ami kb. fél kilométeres szakaszt tesz ki. Volt ott valami újonc zöldség fakabát és ott erősködött, hogy ez így nem szabályos menyek le a bringaútra. Jó lementem és kész. (Persze rajtam kívül senki nem járt abban az időpontba arra felé már.)

    (Azon részen aki komolyabban tolja főleg outi sok elvétve mennek a kijelölt bringaúton. a fenti okokból kifolyólag meg sok esetben alapból meg kelne állni mert eggyik irányból jövet át kellene vágni a közúton keresztbe teljesen valamint eggyik fele csak csíkkal elválasztva gyalogos járda is egyben. /Egyem a kis szívét aki kitalálta ezt a kombit tiszta életveszély./
    Nálam ezen részen kedv kérdés meg, hogy sietek-e vagy nem hogy szívok még egy kis kipufogó gázt vagy a bringa gyalogos kombot választom. Szerencsére itt nincsen tábla ha jól emlékszek eggyik irányból sem vagy ha volt is a szél elfújta, mert nagyon rossz helyen volt gondolom. :D

    ((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

Új hozzászólás Aktív témák