Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz FIREBLADE78 #37832 üzenetére

    Akik nem rajonganak a kerékpározásért, azok a büdös életben nem fogják megérteni, hogy egyes emberek miért adnak sok száz ezret vagy milliókat egy bringáért, ez mindig is így volt és így is lesz. Azt mondjuk nem mondanám, hogy 600 ezer körül már ne lehetne jó motort venni, persze kinek mi a jó. :) Ettől függetlenül teljesen értelmetlen hasonlítani, aki a motorozás szerelmese, annak nem fogod tudni megmagyarázni, hogy vegyen inkább egy jó kerékpárt mert az de fasza élmény, kiröhög. Viszont motorral nem igazán juthatsz el olyan helyekre ahova kerékpárral igen, természetvédelmi területek, stb, oda ha motorral bemerészkedsz kb lelőnek mint egy vadat az erdőben. :) Más világ a kettő, mindkettőnek megvan a szépsége. És az is igaz, hogy a motorozás veszélyesebb mint a kerékpár, bár a kerékpár se veszélytelen. Én is motoroztam sokat, nekem szerencsére balesetem nem volt, de már akkor se vágyok rá, jobban szeretek bringázni.
    Az autót meg aztán pláne nem érdemes idekeverni, viszont autóból is egész használható darabok vannak 600 ezer körül. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák