Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Ringman #284558 üzenetére

    Gép elé kerülök és igen, az a kövi :K

    velizare: Olvasd el megint amit írtam. Én meg 70 emberre nem fogok írni, hogy hozd a centit, mérd meg a nyerget, aztán mikor berakom a 3-4 bringát kiderül, hogy mindegyiken kuka a kerék meg a kormány meg a kisnyuszi első látásra, mert xy :B

    dom1n0: 3 perc kell hozzá? Nem az a feladat, hogy egy blokkban kell a hengereket endoszkóppal megnézni. Órabérben nem foglalkoztatnék akkor innen sem embereket, csípőből tüzelte fél tucat ember a berakott bringákra eddig konkrétan 1 perces reakcióidőn belül miért szutykok, oximoront érzek a levegőben :K

    Tin: Az elmélet és egyben gyakorlat az, hogy el sem hinnéd hányszor mentem ezen a listán végig és keletkezett belőle a táblázat. A gyakorlat inkább az, hogy amikor 10 ezer karakterben kell gyalázni és lehordani valakit, arra van idő és energia, arra, hogy az elképesztő tudás kiessen és pörögjenek a számok, arra nincs. 1-2 konkrét nickre nézek most jelenleg :B

    ZavaBalazs: Figy az tök jó, 10-es lista, van itt már instant 6 ember, kész is. Voltam topikgazda, naponta többet daráltam le laptopból ennál a számnál :B

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák