Új hozzászólás Aktív témák

  • fulton

    addikt

    válasz 6030D #278081 üzenetére

    Köszönöm a segítő hsz-eket, de az az igazság hogy már csak a di2 rendszer esetleges fél automata váltás miatt is 11-30 lesz a kövi sorom. Nem legózok, csepelnél ellegóznám, itt nem.
    Am nem rossz ez az fél-automata váltás. Barátkozok vele, nézegetem. Pl be lehet lőni hogy véletlenül se vágd keresztbe hátul a láncot (mondjuk eleve látom garminon hogy épp pl 50-17 ben vagyok) volt hogy hátra hátra néztem hogy min vagyok éppen, ez már nem kellesz.
    Tegyük fel elől 50T vagyok, kemény szembe szelem van és szégyen gyalázat módra :D lépkedek hátul felfele a soron, és mikor elérem pl az utolsó előttit, akkor fogja és az előre beállított áttétre dobja az első és hátsó váltót. Amit úgy állítottam be, hogy a következő legkedvezőbb (finomabb) áttételi lépés legyen. És utána lehet még folytatni tovább fel a lépegetést hátul immár nem keresztbe..téve a láncot. mindezt villám gyorsan
    De ha nem akarok fél automata váltást, akkor csak garminról átváltok manuális-ra, vagy teljes automatára. És haladok

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák