Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fall-N

    veterán

    válasz rétisün #267404 üzenetére

    Elég sok videót néztem a témában, ajánlják a MicroSHIFT váltókat. Egyedül a 8 sebességes Acolyte ami kezdetlegesebb, imbusszal lehet csak ki- bekapcsolni a clutchot, egyébként szépen vált az is. A 9 sebességes Advent és a 10 sebességes Advent X is jó minőségű, főleg a Trail Pro váltókarok amiben igényes csapágyazás van, szépen kattanak a fokozatok. Sok user review van, eddig mindenki meg van elégedve velük. Komolyan elgondolkodtam én is az egyik Adventen.

    Másik amik jók, a SunRace M9 (1x9), MS (1x10) és az MX (1x11, 1x12). Van hozzájuk 11-51-es kazetta is amit simán lekezelnek (még a 9s RDM900 is!).

    Nézegettem a Cues U4000 és U6000 családot is, ami már kapható itthon is, egész jó áron, de a Deore 10s sokkal gyorsabb és könnyebb. Nem függ a LinkGlide-tól sem. Sokkal nehezebb a tömege a láncnak és a sornak is, így elvetettem az ötletet, hogy vegyek Cues-t. Sok tesztelő is azon a véleményen van, hogy inkább ebikera való a tartósabb élettartam miatt.

    Valószínűleg el is dől a dolog, mert a MicroSHIFT sokkal drágább a Deore váltó+karnál és jobban is támogatott.

Új hozzászólás Aktív témák