Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    Görgősök, a téli ruházatot és a kint tekerést offszezonban mind próbáltátok? Csak mert most nekem is aktuális téma a haverok miatt, két haverom is drága okos görgőt akar venni, pedig még meg sem próbáltak rendes téli ruházatban 0 fok alatt kint tekerni. Vagy ez csak nekem furcsa? Abban igazuk van, a téli ruha pénzbe kerül és nem akarnak kockáztatni vele, mert nem biztos beválik/megszeretik az offszezonban tekerést. De egy szett decathlonos téli ruha és egy FLR, Neatt, vagy bármilyen belépő téli cipő sokkal olcsóbb, mint egy okos görgő, amiben szintén van rizikó, mert a görgőzést sem biztos, hogy megszeretik :F . Szóval hol ebben a logika? Személy szerint én úgy gondolom, hogy a téli ruházatot érdemes előbb kipróbálni és ha nem tetszik, jöhet a görgő. Ha kiderül, hogy nem tetszik a téli bringázás is hasznát lehet venni a téli ruházatnak, mert tök jók kora tavasszal-késő ősszel is, picit megnyújtják a szezont. Én pl a téli cipőmet 10 fokig használom, mert tetszik, hogy hosszú szárú és vízálló.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák