Új hozzászólás Aktív témák

  • 6030D

    Ármester

    válasz Mezga Aladár #257392 üzenetére

    [link] Ez a konkrét autó, a tól/ig értékek a nyomás függvénye, ami gondolom állítható volt. Van olyan mód, ahol le lehet kapcsolni az első hajtást, ezért tudták egy tengelyes padon megmérni, és valószínűleg ebben a módban kikapcsolja az ESP-t is. Esélyes, hogy gyári pálya/track mód. andrisbandi: kikapcsolta az ESP-t, amit kb minden autóban ki tudsz. A gyár azért engedi meg, mert bizonyos körülmények között jobb, ha tudod pörgetni a kereket (sárban, hóban elindulás, vagy továbbjutás), ahelyett, hogy nem engedné elforogni.

    Nem, nem erre való ez az autó, hogy az Árpád-hídon ellőjék neki. Ez a felhasználó hibája. Ahogy írtam is, ugyanígy egy kés is veszélyes, ha hülyegyerek hadonászik vele az utcán. De én állítom, ha egy 20 éves Swifttel vagy Civiccel dobták volna el ott, ami ugyanúgy megtörténhet, mert minden napos eset, és ugyanez lett volna a vége, akkor nem lenne ekkora hír. De egy ház ára az autó, meg a rendszám is racse, meg nekem sincs ilyen, ő meg még száguldozik is vele, pfejj... részemről a téma lezárva, én nem szeretnék több kommentárt hozzáfűzni. :R

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Új hozzászólás Aktív témák