Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Foose #256503 üzenetére

    Hölgyek ilyenek, nem butaság csak ők másképp látják a világot...nejem mai napig nem érti meg a 3 tényezőt mely alapján le kell zárni egy kerékpárt, váz, kerék és egy mozdíthatatlan tereptárgy. (melyről természetesen nem lehet pl. a képen látható módon is csak úgy lefűzni a lezárót. :D ) :F Vagy a kerék marad ki, vagy a váz... :U

    #256515Ringman...az Árpád hídra felhajtani kellhetett az a Suzuki SX4-nyi plusz lóerő. :U Én az ilyen egyértelműen faxméregetésre gyártott sportkocsik és városi terepjáró erőművek, meg az ~500cm3 fölötti motorbiciklik tulajdonosaival extra tesztet végeztetnék mondjuk évente ahhoz, hogy vezethessék, sőt, be sem engedném őket a városba. Amúgy meg sosem értettem a 250+km/h-t a mérőn mikor annyival szinte sehol sem szabad menni a világon. :F ... kábé mintha megengednék, hogy csőre töltött puskával sétálhass az utcán sétabot gyanánt. :U

    #256524
    vittorio7...
    ha hordozni is kell és mindenhova odazárni én valami ilyent vennék. Ha otthon kell lezárni mondjuk lépcsőházban, és nem cipelni magaddal akkor ilyent....de csak ha muszáj, mert 100%-os zár még nincs.

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák